Systemy oddymiania Białystok

Elektroniczne Systemy Oddymiania – zespół urządzeń poprawiający warunki bezpieczeństwa w obiekcie podczas pożaru. Zastosowanie takiego systemu to w większości przypadkach obowiązek wynikający z projektów budowlanych i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pożarowego.

Nasz zespół specjalizuje się w projektowaniu, montażu i konserwacji systemów oddymiania budynków i klatek schodowych, systemów sygnalizacji pożarowej oraz innych instalacji teletechnicznych i systemów bezpieczeństwa technicznego. Nasze usługi świadczymy w Białymstoku, a także w innych miastach woj. podlaskiego. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi, dla których jesteśmy podwykonawcą przy kompleksowych realizacjach, a także z Klientami biznesowymi, którzy chcą skorzystać z naszego doświadczenia w budowaniu profesjonalnych systemów zabezpieczenia..

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku, ale osoby tworzące firmę posiadały już doświadczenie w wykonywaniu instalacji teletechnicznych i kierowaniu sprawami firmy. Przez wiele lat zdobyliśmy cenne doświadczenie i nauczyliśmy się, nie tylko tego jak poprawnie zbudować system, jak go zaprojektować i zainstalować, ale przede wszystkim tego jak cenną rzeczą jest czas i profesjonalne podejście do pracy. Te cechy są niezwykle ważne w naszej działalności gdyż w wielu przypadkach system ochrony przeciwpożarowej instalowany jest już na etapie budowy obiektu, a nasza firma musi być odpowiedzialnym partnerem dla generalnego wykonawcy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zobacz również: Instalacje przeciwpożarowe Białystok.