Systemy Sygnalizacji Pożaru Białystok – Instalacje Przeciwpożarowe

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu i konserwacji instalacji przeciwpożarowych: systemów sygnalizacji pożarowej, systemów oddymiania oraz innych instalacji teletechnicznych i systemów bezpieczeństwa technicznego. Nasze usługi świadczymy w Białymstoku, a także w innych miastach woj. podlaskiego. Współpracujemy z firmami budowlanymi, dla których jesteśmy podwykonawcą przy kompleksowych realizacjach, a także z Klientami biznesowymi, którzy chcą instalować systemy ppoż w istniejących już obiektach np. ze względu na wymagania ubezpieczycieli.

Zastosowanie systemu sygnalizacji pożaru to w wielu przypadkach obowiązek wynikający z projektu budynku, jednak coraz częściej prywatni inwestorzy decydują się na instalacje systemu ppoż., w swoich firmach, magazynach, czy też zakładach produkcyjnych. Jest to zupełnie zrozumiałe, gdyż ewentualne straty w majątku firmy mogą być ogromne, a co gorsze – firma straci czas, co na dzisiejszym rynku może okazać się o wiele bardziej kosztowne.

Nasza firma oferuje profesjonalne systemy sygnalizacji pożarowej zwane w skrócie SSP lub SAP. Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku, ale osoby tworzące firmę posiadały już doświadczenie w wykonywaniu instalacji teletechnicznych i kierowaniu sprawami firmy. Przez wiele lat zdobyliśmy cenne doświadczenie i nauczyliśmy się, nie tylko tego jak poprawnie zbudować system, jak go zaprojektować i zainstalować, ale przede wszystkim tego jak cenną rzeczą jest czas i profesjonalne podejście do pracy. Te cechy są niezwykle ważne w naszej działalności gdyż w wielu przypadkach system ochrony przeciwpożarowej instalowany jest już na etapie budowy obiektu, a nasza firma musi być odpowiedzialnym partnerem dla generalnego wykonawcy.

Osoby, które znalazły naszą stronę szukały:
Systemy przeciwpożarowe Białystok
Alarmy przeciwpożarowe Białystok
Systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych Białystok