Systemy Sygnalizacji Pożaru Olsztyn – Instalacje Przeciwpożarowe

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu instalacji przeciwpożarowych: systemów sygnalizacji pożaru, systemów oddymiania i innych systemów zabezpieczenia technicznego. Nasze usługi świadczymy w Olsztynie, a także w innych miastach woj. warmińsko-mazurskiego. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi, dla których jesteśmy podwykonawcą przy kompleksowych realizacjach, a także z Klientami biznesowymi, którzy chcą instalować system w istniejących już obiektach.

Zastosowanie systemu sygnalizacji pożaru to w przeważnie obowiązek wynikający z przepisów, jednak coraz częściej prywatni inwestorzy zmuszeni są do instalacji takiego systemu ppoż, aby spełnić coraz większe wymagania firm ubezpieczeniowych. Warto w takich przypadkach pamiętać, że nie każdy system alarmowy z czujnikami dymu spełnia odpowiednie wymagania i może zostać uznany za profesjonalną instalacje przeciwpożarową, a konkretniej za system sygnalizacji pożarowej, który powinien być wykonany według projektu uzgodnionego z rzeczoznawcą. Warto o tym wspomnieć, gdyż wiele osób może wpaść w pułapkę wynikającą z niewiedzy, z nieznajomości przepisów.

Nasza firma oferuje profesjonalne systemy sygnalizacji pożarowej zwane w skrócie SSP lub SAP. Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku, ale osoby tworzące firmę posiadały już doświadczenie w wykonywaniu instalacji teletechnicznych i kierowaniu sprawami firmy. Przez wiele lat zdobyliśmy cenne doświadczenie i nauczyliśmy się, nie tylko tego jak poprawnie zbudować system, jak go zaprojektować i zainstalować, ale przede wszystkim tego jak cenną rzeczą jest czas i profesjonalne podejście do pracy. Te cechy są niezwykle ważne w naszej działalności gdyż w wielu przypadkach system ochrony przeciwpożarowej instalowany jest już na etapie budowy obiektu, a nasza firma musi być odpowiedzialnym partnerem dla generalnego wykonawcy.

 

Osoby, które znalazły naszą stronę szukały:
Systemy przeciwpożarowe Olsztyn
Alarmy przeciwpożarowe Olsztyn
Systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych Olsztyn