Systemy Sygnalizacji Pożaru Płock – Instalacje Przeciwpożarowe

Zajmujemy się w projektowaniem, montażem i konserwacją instalacji przeciwpożarowych takich jak: systemy sygnalizacji pożarowej SAP, systemy oddymiana budynków i klatek schodowych, a także systemów CCTV i systemów kontroli dostępu. Nasze usługi świadczymy w Płocku, w Kutnie, a także w innych miastach woj. mazowieckiego. Współpracujemy w większości przypadków z firmami budowlanymi, dla których jesteśmy wykonawcą systemów, a także z Klientami biznesowymi, którzy chcą instalować system przeciwpożarowy w istniejącym obiekcie.

Stosowanie systemu sygnalizacji pożaru to w wielu przypadkach obowiązek wynikający z przepisów prawa, ale coraz częściej prywatni inwestorzy decydują się na instalacje systemu ppoż., w swoich firmach, magazynach, czy też zakładach produkcyjnych. Jest to zupełnie zrozumiałe, gdyż ewentualne straty w majątku firmy mogą być ogromne, a co gorsze – firma straci czas, co na dzisiejszym rynku może okazać się o wiele bardziej kosztowne. Ponadto jest jeszcze inna grupa osób, które wymaganiami firmy ubezpieczeniowej zmuszone są do zastosowania instalacji przeciwpożarowej w budynku.

Nasza firma oferuje profesjonalne systemy sygnalizacji pożarowej zwane w skrócie SSP lub SAP. Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku, ale osoby tworzące firmę posiadały już doświadczenie w wykonywaniu instalacji teletechnicznych i kierowaniu sprawami firmy. Przez wiele lat zdobyliśmy cenne doświadczenie i nauczyliśmy się, nie tylko tego jak poprawnie zbudować system, jak go zaprojektować i zainstalować, ale przede wszystkim tego jak cenną rzeczą jest czas i profesjonalne podejście do pracy. Te cechy są niezwykle ważne w naszej działalności gdyż w wielu przypadkach system ochrony przeciwpożarowej instalowany jest już na etapie budowy obiektu, a nasza firma musi być odpowiedzialnym partnerem dla generalnego wykonawcy.

 

Osoby, które znalazły naszą stronę szukały:
Systemy przeciwpożarowe Płock
Alarmy przeciwpożarowe Płock
Systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych Płock