Systemy Sygnalizacji Pożaru Warszawa – Instalacje Przeciwpożarowe

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu i konserwacji systemów sygnalizacji pożarowej, systemów oddymiania oraz innych instalacji teletechnicznych i systemów bezpieczeństwa technicznego. Nasze usługi świadczymy w Warszawie, a także w innych miastach woj. mazowieckiego. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi, dla których jesteśmy podwykonawcą przy kompleksowych realizacjach, a także z Klientami biznesowymi, którzy chcą instalować system w istniejących już obiektach.

Zastosowanie systemu sygnalizacji pożaru to w wielu przypadkach obowiązek wynikający z projektu budynku, jednak coraz częściej prywatni inwestorzy decydują się na instalacje systemu ppoż., w swoich firmach, magazynach, czy też zakładach produkcyjnych. Jest to zupełnie zrozumiałe, gdyż ewentualne straty w majątku firmy mogą być ogromne, a co gorsze – firma straci czas, co na dzisiejszym rynku może okazać się o wiele bardziej kosztowne. W wielu przypadkach zastosowanie instalacji ppoż., jest podyktowane wymaganiami firmy ubezpieczeniowej – w ten sposób zmniejszane jest ryzyko pożaru. Przypomnieć warto, że podstawowym zadaniem alarmu pożarowego jest właśnie wykrycie pożaru we wczesnej fazie, co umożliwi szybkie podjęcie akcji gaśniczej, przy użyciu dostępnych na miejscu środków.

Nasza firma oferuje profesjonalne systemy sygnalizacji pożarowej zwane w skrócie SSP lub SAP. Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku, ale osoby tworzące firmę posiadały już doświadczenie w wykonywaniu instalacji teletechnicznych i kierowaniu sprawami firmy. Przez wiele lat zdobyliśmy cenne doświadczenie i nauczyliśmy się, nie tylko tego jak poprawnie zbudować system, jak go zaprojektować i zainstalować, ale przede wszystkim tego jak cenną rzeczą jest czas i profesjonalne podejście do pracy. Te cechy są niezwykle ważne w naszej działalności gdyż w wielu przypadkach system ochrony przeciwpożarowej instalowany jest już na etapie budowy obiektu, a nasza firma musi być odpowiedzialnym partnerem dla generalnego wykonawcy.

 

Osoby, które znalazły naszą stronę szukały:
Systemy przeciwpożarowe Warszawa
Alarmy przeciwpożarowe Warszawa
Systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych Warszawa