Systemy oddymiania Olsztyn

Automatyczne systemy oddymiania klatek schodowych i budynków to specjalistyczny zestaw urządzeń elektronicznych i mechanicznych (klapy dymowe, okna, siłowniki). Zastosowanie systemu oddymiania to w wielu przypadkach obowiązek wynikający z projektu budynku i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pożarowego.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu i konserwacji systemów oddymiania budynków i klatek schodowych, systemów sygnalizacji pożarowej oraz innych instalacji teletechnicznych i systemów bezpieczeństwa technicznego. Nasze usługi świadczymy w Olsztynie, a także w innych miastach woj. warmińsko-mazurskiego. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi, dla których jesteśmy podwykonawcą przy kompleksowych realizacjach, a także z Klientami biznesowymi, którzy chcą skorzystać z naszego doświadczenia w budowaniu profesjonalnych systemów zabezpieczenia..

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku i przez wiele lat zdobyliśmy duże doświadczenie praktyczne – nauczyliśmy się, nie tylko tego jak poprawnie zbudować system, jak go zaprojektować i zainstalować, ale przede wszystkim tego jak cenną rzeczą jest czas i profesjonalne podejście do pracy. Te cechy są niezwykle ważne w naszej działalności gdyż w wielu przypadkach system ochrony przeciwpożarowej instalowany jest już na etapie budowy obiektu, a nasza firma musi być odpowiedzialnym partnerem dla generalnego wykonawcy. Zapraszamy więc do współpracy osoby zainteresowane.