Systemy oddymiania Płock

Systemy oddymiania to specjalistyczny zespół urządzeń poprawiający bezpieczeństwo w obiektach. Zastosowanie systemu oddymiania to w wielu sytuacjach obowiązek wynikający z projektów i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pożarowego.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu i konserwacji systemów oddymiania budynków i klatek schodowych, systemów sygnalizacji pożarowej oraz innych instalacji teletechnicznych i systemów bezpieczeństwa technicznego. Nasze usługi świadczymy w Płocku, Kutnie, a także w innych miastach woj. mazowieckiego. Współpracujemy z firmami budowlanymi, dla których jesteśmy podwykonawcą przy kompleksowych realizacjach, a także z Klientami biznesowymi, którzy chcą skorzystać z naszego doświadczenia w budowaniu profesjonalnych systemów zabezpieczenia.

Rozpoczęliśmy działalność w marcu 2000 roku. Przez wiele lat zdobyliśmy cenne doświadczenie i nauczyliśmy się, nie tylko tego jak poprawnie zbudować system, jak go zaprojektować i zainstalować, ale przede wszystkim tego jak cenną rzeczą jest czas i profesjonalne podejście do pracy. Te cechy są niezwykle ważne w naszej działalności gdyż w wielu przypadkach system ochrony przeciwpożarowej instalowany jest już na etapie budowy obiektu, a nasza firma musi być odpowiedzialnym partnerem dla generalnego wykonawcy.