Systemy oddymiania – Siedlce.

Systemy oddymiania to najczęściej zespół urządzeń składający się z czujnika lub czujników dymu, centrali sterującej, manualnych przycisków oddymiania oraz z klapy dymowej lub innych elementów napędzanych siłownikiem. Zastosowanie systemu oddymiania to w wielu przypadkach obowiązek wynikający z projektu budynku i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pożarowego.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu i konserwacji systemów oddymiania budynków i klatek schodowych, systemów sygnalizacji pożarowej oraz innych instalacji teletechnicznych i systemów bezpieczeństwa technicznego. Nasze usługi świadczymy w Siedlcach, a także w innych miastach woj. mazowieckiego. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi, dla których jesteśmy podwykonawcą przy kompleksowych realizacjach, a także z Klientami biznesowymi, którzy chcą skorzystać z naszego doświadczenia w budowaniu profesjonalnych systemów zabezpieczenia..

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku, ale osoby tworzące firmę posiadały już doświadczenie w wykonywaniu instalacji teletechnicznych i kierowaniu sprawami firmy. Przez wiele lat zdobyliśmy cenne doświadczenie i nauczyliśmy się, nie tylko tego jak poprawnie zbudować system, jak go zaprojektować i zainstalować, ale przede wszystkim tego jak cenną rzeczą jest czas i profesjonalne podejście do pracy. Te cechy są niezwykle ważne w naszej działalności gdyż w wielu przypadkach system ochrony przeciwpożarowej instalowany jest już na etapie budowy obiektu, a nasza firma musi być odpowiedzialnym partnerem dla generalnego wykonawcy.